Nevēlos pārvērst savu blogu par reklāmu kādam, bet noteikti iesaku aiziet uz Antona Krotova lekciju. Viņu var nosaukt par guru stopēšanas jomā kā arī ļoti interesantu personību. Pat tiem, kuriem stopēšana neko neizsaka, iesaku aiziet paklausīties. Būs interesanti, vērtīgi un ar humora pieskaņu (diemžēl, tikai rus). Pats esmu bijis divreiz un guvis šo to iedvesmai! Oficiālā informācija zemāk:

Vai ceļošana nav bēgšana no reālās dzīves?
Drīzāk tas ir solis pretī reālajai dzīvei.

/ A. Krotovs/

Šī gada aprīlī Valmierā un Rīgā ar savām lekcijām par autostopu, ceļošanu un stāstiem par savos ceļojumos pieredzēto jau trešo reizi viesosies Krievijas autostopa „guru” Antons Krotovs.

Antons Krotovs – Brīvo Ceļojumu Akadēmijas prezidents, rakstnieks, ceļotājs un vienkārši interesants cilvēks savās lekcijās iepazīstina ar veiksmīgas un mērķtiecīgas ceļošanas stūrakmeņiem, ceļošanas praktiskajiem un psiholoģiskajiem aspektiem, kā arī atgādina visiem klausītājiem: „No visām lietām, ko var paņemt līdzi braucienā, par visnoderīgākajām var nosaukt divas: smadzenes un mugursomu.”

Šis notikums būs arī lieli svētki visiem latviski lasošajiem – tiks prezentēts divu Antona veiksmīgāko un populārāko grāmatu – “Brīvo ceļojumu rokasgrāmata” un “134 jautājumi un atbildes par autostopu un visu ko” latviešu tulkojums.

Ierodoties uz šīm lekcijām jūs varēsiet uzdot savus jautājumus pašam Antonam, aplūkot pārsteidzošas fotogrāfijas no dažādām pasaules vietām, iepazīties ar Antona un citu ceļotāju grāmatām krievu valodā, iepazīties ar ceļotāja darbu latvisko tulkojumu.

22. aprīlī, plkst., 17.30 Valmieras Integrētajā Bibliotēkā, Cēsu ielā 4
23. aprīlī, plkst., 18.30 Rīgā, LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Alberta ielā 10
24. aprīlī, plkst., 11.00 Rīgā, LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Alberta ielā 10

Sīkāka informācija:
www.avp.travel.ru, http://a-krotov.livejournal.com
janis.mednieks@gmail.com, 26437531 (Jānis)
didzis_r@yahoo.com, 26348363 (Didzis)
aldis.baskers@gmail.com, 26143172 (Aldis Baškers)